css templates

Hier is alle belangrijke informatie te vinden.

Reparatie en garanties

  1. Gratis reparatie inzending - Als jij je machine die reparatie behoeft naar ons brengt, of je laat hem door ons op halen, mits in de regio dan regelen wij alles. Voor reparaties onder garantie betaal je geen terugstuurkosten. Valt het defect buiten de garantie? Dan krijg je een prijsopgave van de reparatie. Je kunt dan zelf kiezen of je je product voor die kosten wilt laten repareren. Vaak zijn er bij niet repareren wel onderzoekskosten die in rekening worden gebracht.
  2. Snelle reparatie - Je ervaart het liefst zo min mogelijk last, dus streven wij ernaar om alle reparaties binnen twee dagen uit te voeren. Tel daar het transport bij op en doorgaans heb je wat ons betreft binnen een werkweek je machine terug.
  3. Reparatie garantie - We repareren je machine niet alleen, hij wordt ook compleet gecheckt en wanneer van toepassing opnieuw NEN3140 gekeurd. 
  4. Inruil korting - Zijn de reparatiekosten te hoog? Dan doen we via je een mooi voorstel: Niet repareren, maar een nieuwe machine met een mooie korting.

Contact algemeen

Aarzel niet om contact met ons op te nemen

Klaar voor samenwerking

Telefoon +31 (0) 592 406100 
Email: info@wbtechniek.nl
KvK: 01165358 te Groningen
BTW nr.: NL 821414690B01 

Contact gegevens

Onze werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 07:30 tot 17:00 uur.
M.u.v de administratie, deze is alleen te bereiken op vrijdag van 08:00 tot 12:00 uur.

NAAM Email Mobiel Telefoon
Ruben Bethlehemruben@wbtechniek.nl06-491394070592-406100
Henk van der Haarhenk@wbtechniek.nl06-520672740592-406100
Administratieadministratie@wbtechniek.nl-0592-406100
Facturenfactuur@wbtechniek.nl-0592-406100
Bestelling plaatsenbestel@wbtechniek.nl-0592-406100
Algemeeninfo@wbtechniek.nl-0592-406100
Orderbevestiginginkoop@wbtechniek.nl-0592-406100
Resultaat invoerveld gefilterd uit invoervelden
Adres

Europaweg Noord 7F
9403 BC Assen

Contact

Email: info@wbtechniek.nl 
Telefoon: +31 (0) 592 406100